MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 15816236
nr 1581 6236
Bokhylla
sengustaviansk stil, mahogny, mässingsbeslag, 3 st hyllplan. Bredd: 104 cm. Djup: 35 cm. Höjd: 140 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:20:06
24/11 09:02:12
500 kr
27/11 15:48:45